Na zlecenie gminy Kęty i gminy Wilamowice realizujemy postanowienia " Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt" na terenie gminy KĘTY w latach 2012- 2017, oraz na terenie gminy Wilamowice w latach 2014-2018

    1. dokarmianie kotów wolno żyjących
    2. kastracje kotów wolno żyjących
    3. całodobowa pomoc weterynaryjna  dla zwierząt  poszkodowanych w zdarzeniach drogowych
    4. pomoc weterynaryjna dla chorych  zwierząt wolno żyjących

Jeżeli widzisz podobny problem zgłoś go w swojej gminie lub u nas, zdarzenie drogowe zgłoś na policję odpowiednio w Kętach lub Kobiernicach.

 

herb wilamowiceHERB KETY

Na zlecenie Powiatowego Lekarza Weterynarii w Oświęcimiu, lekarze z naszj lecznicy przeglądają pasieki pszczele. W związku ze zwalczaniem choroby zgnilca amerykańskiego u pszczół.

W trudnych przypadkach wymagających doświadczenia przez wiele lat pracy i kształcenia ustawicznego  możemy polegać na konsultacjach z dr Januszem Grzebinogą specj. chirurgiem i specj. radiologiem z Lecznica BŁONIE w Oświęcimiu.

Wspieramy medycznie  psy z  domu tymczasowego dla starszych psów Pani Kasi w Kobiernicach. (790574591). W domu znajduję się same geriatryki ale nadal jurne i gotowe na adopcje. Patronat na Domem ma Fundacja Dla Zwierząt i Środowiska "Lepszy Świat" z Cieszyna

Opiekujemy się hodowlą kotów rasy Ragdoll prowadzoną skrupulatnie przez Panią Justynę z Andrychowa (tel. 788545509).

Wielkim wsparciem jest dla nas Zespół Redakcyjny info.kęty.pl i Kęczanina. Dzięki ich ogłoszeniom szybko odnajdujemy zagubione zwierzęta lub ich właścicieli, znajdujemy nowe ciepłe domy dla sierot kocich i psich. Zdobywamy chętnych na prowadzenie domów tymczasowych dla zwierząt rehabilitowanych.

 

Serdecznie zapraszamy lekarzy weterynarzy do współpracy, oferujemy profesjonalny sprzęt diagnostyczny, laboratorium, sale operacyjną i doświadczenie.